+ + +       OZNANILA - RAZNA

NEDELJA,  02. OKTOBER 20050505121

8        Oklici:

8        Današnja maša ob 10.30 bo na Gori Oljki. V župnijski cerkvi ob tej uri maše ne bo

8        V sredo bo maša ob 9. uri. Somaševali bomo vsi dekanijski duhovniki, ker imamo ta dan mesečno duhovno obnovo. Tudi vi ste vabljeni v čim večjem številu.

8        Večerne maše bodo od četrtka naprej ob 18. uri.

8        Četrtek je prvi v mesecu. Po maši molitvena ura za duhovne poklice. Lepo vabljeni!

8        V petek pol ure pred mašo (17.30) izpostavitev Najsvetejšega, molitev, spovedovanje, blagoslov.

8        Najsvetejše bo izpostavljeno tudi v soboto – vsako soboto do birme prihodnje leto. Molili bomo za birmance, njihove starše in botre, kateheta in animatorke ter vse, ki ste kakorkoli povezani s pripravniki na sveto birmo. Radi prihajajte!

8        Verouka za 1. razred ta teden ne bo! Vsi ostali letniki pa po objavljenem urniku oz. dogovoru s katehetom.

8        Cekinčki vabijo v svoje vrste nove člane. Vaje so ob sredah ob 15. uri v prostorih pod cerkvijo.

8

8        V soboto ob 7.30 odhod avtobusov na župnijsko romanje »Po cerkvah sv. Marjete«. Šli bomo čez mejo na Avstrijsko Koroško, zato boste potniki potrebovali osebno izkaznico ali potni list. Ne pozabite jih doma.  Prostora za nove prijave ni več.

8        V soboto zvečer po maši mladinsko srečanje. Mladi, obvestite in povabite se med seboj in pridite!

8        Prihodnjo nedeljo ob 10.30 bo maša za bolnike in starejše. Svojci, prosim, organizirajte se in poskrbite, da bodo vaši dragi, ki potrebujejo vašo pomoč le-te tudi deležni in se bodo srečanja lahko udeležili! Hvaležni vam bodo!

8        Verski tisk:       »Družina« - št. 40