+ + +       OZNANILA - RAZNA

NEDELJA,  28. MAJ 20060505121

8  Danes ob 11. uri so bolniki in ostareli lepo vabljeni na srečanje, ki bo v župniji Petrovče.  Med mašo bo priložnost za spoved, po njej pa okrepčilo in druženje v župnišču.

8   Prvi četrtek – po maši molitev za duhovne poklice pred Najsvetejšim.

Prvi petek – dopoldne obisk bolnikov in ostarelih po domovih - pred mašo (18.30) molitvena ura v čast Srcu Jezusovemu.

Prva sobota

8 Kulturno umetniško društvo in Tamburaši vas v soboto, 3. junija vabijo na srečanje 'Ko tamburice zazvenijo'. Prireditev bo v Kulturnem domu na Polzeli ob 19.30 uri.

8  Prihodnjo nedeljo, 4. junija, popoldne ob 17. uri bo v naši župnijski cerkvi spet srečanje otroških pevskih zborov. Vsi ste prijazno vabljeni, da jih pridete poslušat in nagradit njihov trud z spodbudnim aplavzom.

8 Za obnovitvena dela v župniji je po aprilskih oznanilih in razlagi potreb (23. aprila) darovalo že 40 oseb oz. družin in skupaj zbralo več kot 400.000 SIT. Hvala!

8 Še enkrat vas želim spomniti na župnijsko romanje v Međugorje, ki bo od 8. do 10. junija. Zdaj je res zadnji trenutek za prijavo.

8  V Župniji Griže pripravljamo za čas počitnic  že šestnajsto   počitnikovanje osnovnošolskih otrok od 1. – 9. razreda v Ankaranu. Počitniški program je razdeljen  na  dve skupini:  Prva skupina bo od ponedeljka, 3. julija do nedelje, 9. julija. Druga skupina bo od nedelje, 9. julija do sobote, 15. julija. Polna cena programa za sedem dni znaša 28.440,00 SIT (118,67 € ). Za prijavljence iz Občine Polzela bo del prispevka pokrila Občina. V ceno programa je vključeno: organizacija, priprava in izvedba programa, prevoz iz Griž v Ankaran in nazaj, nastanitev, prehrana, vstopnina za kopanje, taksa.

Prijave zbiramo do 6. junija, oziroma do zasedbe mest. Za udeležence iz Občine Polzela  je v programu rezerviranih  20 mest. Prijavljenec za počitnikovanje pred odhodom prejme še podrobnejša navodila. Ob prijavi poravnate polovico prispevka, ostalo vsoto do odhoda, oziroma po dogovoru.

Prijavnice dobite tudi v župnišču na Polzeli.

ÿ   TISK:             »Družina« - št. 22

DRUGO:         Čiščenje in krašenje cerkve v juniju:  Orova vas