OZNANILA – 24.12.2006

Občina Polzela in kulturno glasbeno društvo Cecilija, Polzela Vas vabita na * BOŽIČNO NOVOLETNI KONCERT * v ponedeljek, 25. decembra 2006 ob 18.00 uri v župnijski cerkvi na Polzeli.

Na tretjo adventno nedeljo je v Slovenijo prispel ogenj miru iz Betlehema. Naši skavti in taborniki so ga prinesli tudi v našo župnijo. Dobite ga po vseh mašah. Za svečo darujte vsaj 300 SIT. Hvala!

V torek, na praznik sv. Štefana,  blagoslov soli.

V sredo, na praznik sv. Janeza, blagoslov vina.

V četrtek, 28. decembra ob 7.30 romamo na oglede raznih jaslic v Mariboru in okolici. Informacije in prijave pri gospe Zinki Terglav.

Prihodnjo nedeljo ne bo večerne maše, čeprav smo že navajeni, da na silvestrovo zaključimo leto s slovesno mašo ob večerni uri. Letos bomo zahvalno pesem zapeli že dopoldne.

Gospodu Janezu B. zahvala za letošnje božično spovedovanje. Na razpolago je bil vse nedelje v adventnem času.