OBVESTILA

To nedeljo, 21. januarja 2007 ob 15. uri bo na            Brezjah, v baziliki in narodnem svetišču Marije Pomagaj, molitev za duhovne poklice in njihovo stanovitnost.

Ob godu sv. Neže in sv. Antona bo to nedeljo, 21. januarja ob 15. uri, v Libojah koncert.

24. januarja, ob 19. uri, v Celju, pri sv. Jožefu: Okrogla miza v sklopu

evropskega projekta »Kdo si, Evropa?« - pogovor s predstavniki verskih skupnosti. Gostje: škof dr. Anton Jamnik, škof evangeličanske Cerkve, mag. Geza Erniša, mufti Nedžad Grabrus.

V petek, 26. januarja ob 19. uri se bo v Celju pri Sv. Jožefu, pričel  dvo-dnevni 'tečaj priprave na zakon'. Inf.: 03/4926-510.

Prihodnja nedelja je nedelja Svetega pisma. Na ta dan bomo tudi v naši župniji uradno pričeli leto Svetega pisma.

Duhovni vikend za srednješolce, Kančevci, 2.–4. februar 2007. Naslov: »Tvoja beseda je svetilka mojim nogam.«  Prijave: do 26. jan. 2007 pri svojem župniku ali na mb.som@kc.si.

Župnijska pisarna ta teden zaprta!

ROMANJE

Pastoralna služba mariborske Metropolije in romarska agencija Aritours vabita na 12. tradicionalno postno romanje – letos na Tirolsko:

INNSBRUCK - BRIXEN - STAMS - MILLSTATT

duhovno vodstvo:  metropolit dr. Franc Kramberger

v  23. do 24. marec 2007

CENA:  109 €   (26.120 SIT)

Način plačila: 50 € ob prijavi, ostalo do 14 dni pred odhodom

Prijave: Župnijski urad Polzela ali agencija Aritoursčimprej.

ROMANJE

Župnija Polzela in romarska agencija Aritours vas vabita na romanje:

LURD, FATIMA, SANTIAGO DE COMPOSTELA

Francija, Španija, Portugalska

v - Q   11. do 18. junij

CENA:  747 €   (179.000 SIT)

V ceno je vključeno:  prevoz po programu z visokoturističnim avtobusom (klima, video, hladilnik), letalski prevoz na relaciji Lizbona – Ljubljana, avtobusni prevoz z letališča Brnik, cestnine in parkirnine, 2 x polni penzion, 5 x polpenzion (zajtrk, večerja) v dobrih hotelih turistične kategorije (dvoposteljne sobe, TWC), vse vstopnine, vodstvo, organizacija, nezgodno zavarovanje in ddv.

Prijave: čimprej v našem župnišču.

Duhovni vodja: Jože Kovačec, žpk.