OBVESTILA

V torek, 30. januarja, ob 19. uri. v Celju, pri sv. Jožefu: Predavanje z naslovom 'Papež Benedikt XVI. o veri in politiki v EZ' (v sklopu projekta, Kdo si, Evropa?). Predava dr. Ivan Štuhec.

Četrtek je prvi v mesecu. Po maši bo molitev za duhovne poklice. Pridružite se tudi novi molivci!

V petek, 02. februarja - praznik:  Jezusovo darovanje - svečnica. Svete maše bodo ob 7., 10.30, 17. Pri vseh  mašah blagoslov sveč.

V petek pol ure pred jutranjo mašo (06.30) in pol ure pred večerno (16.30) češčenje SRT in Srca Jezu-sovega. Priložnost za sveto spoved.

V soboto, 03. februarja, na god sv. Blaža boste med mašo lahko prejeli blagoslov zoper bolezni grla in drugega zla.

Od 2. do 4. 2. 2007 v Kančevcih: Duhovni vikend za srednješolce. Tvoja Beseda je svetilka mojim nogam!

NAMENI APOSTOLATA MOLITVE

FEBRUAR:

Splošni:  Da bi zemeljske dobrine, ki jih je Bog podaril vsem ljudem, uporabljali modro in po merilih pra-vičnosti in solidarnosti.

Misijonski:  Da bi v boju proti boleznim in hudim epidemijam v tretjem svetu v duhu solidarnosti vedno bolj velikodušno sodelovale vlade vseh držav.

Slovenski:  Da bi nam Bog dal novinarjev in kulturnikov, ki bi svoje delo uravnavali po evangeljskih vred-notah.

ROMANJE

Pastoralna služba mariborske Metropolije in romarska agencija Aritours vabita na 12. tradicionalno postno romanje – letos na Tirolsko:

INNSBRUCK - BRIXEN - STAMS - MILLSTATT

duhovno vodstvo:  metropolit dr. Franc Kramberger

v  23. do 24. marec 2007

CENA:  109 €   (26.120 SIT)

Način plačila: 50 € ob prijavi, ostalo do 14 dni pred odhodom

Prijave: Župnijski urad Polzela ali agencija Aritoursčimprej.

ROMANJE

Župnija Polzela in romarska agencija Aritours vas vabita na romanje:

LURD, FATIMA, SANTIAGO DE COMPOSTELA

Francija, Španija, Portugalska

v - Q   11. do 18. junij

CENA:  747 €   (179.000 SIT)

V ceno je vključeno:  prevoz po programu z visokoturističnim avtobusom (klima, video, hladilnik), letalski prevoz na relaciji Lizbona – Ljubljana, avtobusni prevoz z letališča Brnik, cestnine in parkirnine, 2 x polni penzion, 5 x polpenzion (zajtrk, večerja) v dobrih hotelih turistične kategorije (dvoposteljne sobe, TWC), vse vstopnine, vodstvo, organizacija, nezgodno zavarovanje in ddv.

Prijave: čimprej v našem župnišču.

Duhovni vodja: Jože Kovačec, žpk.