V soboto, 20. aprila, popoldan, bo na Brezjah srečanje družin ljubljanske nadškofije pod geslom »Vzemi Boga zares!«. Po uvodnem slavljenju v čast Mariji bodo skavti vodili program za otroke, najstnike bosta nagovorila s. Ana Šuštar in Bernard Rožman, starše pa Aleš Čerin. Srečanje se zaključi s sv. mašo ob 16. uri, ki jo bo daroval nadškof Zore.

3. VELIKONOČNA NEDELJA, 14. 4. 2024

GODOVI: jutri sv. Helena, v torek sv. Bernardka Lurška.
Danes teden bo 4. velikonočna nedelja – nedelja Dobrega pastirja in svetovni molitveni dan za duhovne poklice. Ves teden smo vabljeni k okrepljeni molitvi za duhovne poklice.
V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom za duhovne poklice.
V sredo ob 19h bo seja ŽPS.
v petek po maši bo pri nas v župnijskem domu regijsko srečanje katehistinj in katehistov.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim farane s Prvomajske ceste.

MAŠNI NAMENI:
nedelja 7h za farane
           10h +Mirko in Starši Košir obl.
ponedeljek  7h +Riko Urh obl.
           17h Gora +Jože Mohar obl. Mali Log
torek 19h Sedlo +starši Bartol in oba brata
sreda  7h +Miha Košmrlj Gora
četrtek  19h +France Rus
petek  19h +Drago Zore obl.
sobota  17h Gora +Marija Krže Petrinci obl.
           19h +Jurjevi
nedelja 7h za farane